Vathe me forme trekendesh
Vathe me forme trekendesh

Vathe me forme trekendesh

Regular price Lek 700.00
Unit price  per 
Tax included.

🦋 Me dy ngjyra, jeshile dhe e kuqe 🦋 Të mëdhenj siç janë tashmë trend 🦋 E bëjnë dhe veshjen me të thjeshtë të duket classy .